350 000 PLN (13 PLN / m2)

Działka z potencjałem o pow 2,69ha

Działka (Rolna) na sprzedaż,
Dębiany

Kontakt z agentem: SCKALA
Opis nieruchomości

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 2,69ha, położonej we wsi Dębiany, gmina Czarnocin, powiat kazimierski. Nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych o numerach: 333, 334, 335, 336, 337, 339/1. Na większej części powierzchni znajdują się trzy stawy, z których każdy posiada dojazd (częściowo nieurządzony). Obecnie nieruchomość pełni funkcję rekreacyjną, jest to doskonałe miejsce dla amatorów wędkarstwa. 


LOKALIZACJA i INFRASTRUKTURA

Dębiany to wieś w województwie świętokrzyskim, położona w gminie Czarnocin, położona niespełna 9km od Kazimierzy Wielkiej, a odległość od Krakowa to około 60 km. Dojazd odbywa się drogą krajową 776 Kraków-Proszowice-Kazimierza Wielka, w trakcie wykonywania jest ścieżka rowerowa łącząca powiatowe miasto ze stolicą województwa małopolskiego. 


Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową, z której wykonany jest zjazd. Działki posiadają także drogi dojazdowe wyznaczone po obu stronach, odchodzące od głównej drogi gminnej.

OPIS

Powierzchnia 2,69ha to ogromny obszar z potencjałem. Trzy duże stawy są zarybione, przyciągają wielu okolicznych wędkarzy, a zamontowane przepusty pozwalają na regulowanie poziomu wody oraz dbanie o stan zbiornika. Nieruchomość nadaję się dzięki temu pod obszar zbiorników hodowlanych lub rekreacyjne miejsce dla amatorów sportu, jakim jest wędkarstwo. Częściowo teren zalesiony (głównie przestrzeń pomiędzy stawami), jest też część płaskiej, niezagospodarowanej przestrzeni.

MEDIA 

Przy działce mamy dostęp do sieci elektrycznej,  w pobliżu także biegnie gminna sieć wodociągowa. 

Biuro nieruchomości Sckala dokłada wszelkich starań, aby proces zakupu nieruchomości był bezpieczny, sprawny i dobrze poprowadzony, dlatego chcemy w każdej czynności zachować indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Kupując tę nieruchomość fachową obsługę otrzymujesz bez żadnych opłat. 

Nasi doradcy polecą sprawdzone biuro doradztwa kredytowego, które zapewni sprawną obsługę oraz pomoc w wyborze najlepszej opcji finansowania również ze stałym oprocentowaniem.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Jestem dostępny również w weekend!

Tomasz Baszeń, Sckala
tel: 733 339 314, e-mail: biuro@sckala.pl
Mapa
Kontakt z agentem

SCKALA

Tomasz Baszeń
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.