525 000 PLN (221 PLN / m2)

Piękna i spokojna okolica - Kokotów

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż,
Kokotów

Kontakt z agentem: SCKALA
Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Sckala - klucz do Twojego domu przedstawia działkę budowlaną położoną w zacisznej okolicy, blisko południowo-wschodniej części Krakowa w miejscowości Kokotów. Działka o powierzchni 2377m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego klasyfikującym ją jako nieruchomość przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wolnostojącą i bliźniaczą).

LOKALIZACJA

Działka położona jest w miejscowości Kokotów, na północ od autostrady A4, w sąsiedztwie rzadkiej jednorodzinnej zabudowy, oddalonej o ok. 130m, gdzie znajdują się również media - prąd, woda i gaz. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się inne działki budowlane o identycznym przeznaczeniu. Najbliższa okolica to mnóstwo terenów zielonych, stawów, zbiorników wodnych (Brzegi, Grabie). Odległość od centrum Krakowa (Rondo Mogilskie) wynosi 15km, a świetne połączenie z obwodnicą Krakowa i autostradą A4 umożliwia sprawny dojazd w różne części miasta i nie tylko. 

PARAMETRY

Działka jest płaska, sucha, nie znajduje się na podmokłym lub zalewowym terytorium. Dojazd odbywa się za pośrednictwem nieutwardzonej drogi, a droga asfaltowa doprowadzona jest do najbliższych zabudowań, gdzie też znajdują się media. Z uwagi na ten fakt działka idealnie nadaje się zarówno na lokatę kapitału, jak i przedsięwzięcie budowlane. 

Wymiary nieruchomości to: 30 metrów szerokości i od 88 do 110 m długości (trapez zbliżony do prostokąta). 

Dopuszczalne zagospodarowanie działki (symbol 40MN) to:

1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, z wyłączeniem zabudowy szeregowej, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe, zgodnie z przepisami odrębnymi;
2) zabudowa zagrodowa, z możliwością wydzielenia lokalu, o którym mowa w pkt 1;
3) zabudowa i zagospodarowanie towarzyszące zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej, funkcjonalnie z nią związane

Niewielki kawałek działki znajduje się w strefie ochronnej od linii energetycznej (obszar ten to jedynie 250m2). 

Biuro nieruchomości Sckala dokłada wszelkich starań, aby proces zakupu nieruchomości przebiegł jak najlepiej. Naszym zadaniem jest organizacji transakcji, troska o formalności oraz profesjonalne doradztwo i pomoc w kwestiach prawnych, finansowych i nie tylko.

Polecamy sprawdzone biuro pośrednictwa kredytowego, które zapewnia sprawną obsługę oraz pomoc w wyborze kredytu również ze stałym oprocentowaniem. Dzięki współpracy z naszym biurem, proces zakupu nieruchomości w oparciu o finansowanie kredytem hipotecznym przebiegnie sprawnie - będziecie Państwo w rękach najlepszych specjalistów na rynku.
Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Jestem dostępny również w weekend!

Tomasz Baszeń, Sckala
tel.: 733 339 314Mapa
Kontakt z agentem

SCKALA

Tomasz Baszeń
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.