1 500 000 PLN (7 497 PLN / m2)

Lokal mieszkalny/usługowy w ogromnym potencjałem

Mieszkanie na sprzedaż,
Kraków, Kazimierza Wielkiego

Kontakt z agentem: SCKALA
Opis nieruchomości

Przedstawiam nietuzinkową nieruchomość, położoną w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Budynek, w którym mieści się przedmiotowy lokal został zbudowany w stylu dworskim w na przełomie XIX i XX wieku. Nieruchomość przeznaczona dla osób ceniących sobie klasyczny styl architektoniczny ubiegłego wieku połączony z doskonałą lokalizacją, w pobliżu najważniejszych punktów na mapie Krakowa. Duża, rozkładowa przestrzeń lokalu znajdzie doskonałe zastosowanie zarówno jako powierzchnia biurowa, czy mieszkalna. 

Lokal stanowi integralną, aczkolwiek niezależną część parterową całego budynku o łącznej powierzchni użytkowej 688m2 (łącznie z piwnicami)

LOKALIZACJA

Ulica Kazimierza Wielkiego znajduje się w poblużu ulic Królewskiej, al. Kijowskiej, ul. Racławickiej. Bardzo dobry dostęp do miejskich środków transportu pozwala na sprawne dotarcie do różnych miejsc, a bliskość terenów zielonych, takich jak Młynówka Królewska, Park Krakowski, czy nawet krakowskie Błonia to dodatkowy plus tejże lokalizacji.

Odległość od poszczególnych punktów:

Wawel - 3km
Rynek Główny - 2,3km
Błonia - 2km
Najbliższy przystanek tramwajowy (Biprostal) - 300m

OPIS

Lokal składa się z poszczególnych pomieszczeń:
- Korytarz
- 5 pokoi
- Kuchnia
- Łazienka

oraz pomieszczeń przynależnych zlokalizowanych w przyziemiu, których powierzchnia stanowi część powierzchni użytkowej lokalu.

STAN PRAWNY

Lokal posiada założoną księgę wieczystą, nie ma żadnych praw, roszczeń obciążających tę nieruchomość. W budynku znajdują się jeszcze dodatkowo dwa lokale należące do różnych właścicieli, z których to każdy posiada osobne, niezależne wejście, a teren dookoła budynku oraz klatka schodowa są częściami wspólnymi przeznaczonymi do wspólnego korzystania. 

Z przyjemnością udostępnię Państwu informacje techniczne nt. lokalu, opis prac remontowych wykonywanych w ostatnich latach oraz zaproponuję pomoc w przystosowaniu/wyremontowaniu lokalu w oparciu o współpracę ze różnymi specjalistami.

UWAGA! W trosce o naszych klientów, umożliwiamy również zdalną wideoprezentację oraz bezkontaktowe formalności.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Jestem dostępny również w weekend!

Tomasz Baszeń, Sckala
tel.: 733 339 314

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

SCKALA

Tomasz Baszeń
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.