O firmie

Sckala - klucz do Twojego domu to zgrany zespół działający na krakowskim rynku nieruchomości od 2021. Ludzie, którzy go Tworzą to doświadczeni pośrednicy w obrocie nieruchomościami, wychodzący na przeciw potrzebom klientów i ich wymaganiom.

Staramy się, aby nasza praca była doceniana w coraz szerszym gronie, zatem stale dbamy o poprawę jakości usług. Nie chcemy posługiwać się sloganami i hasłami głoszącymi wszem i wobec o doskonałej współpracy i nieprawdopodobnie jakościowej obsłudze, a pokazać to naszym staraniem i pracowitością.

U nas znajdziecie Państwo swojego osobistego doradcę, który zajmie się kompleksowo danym problemem poprzez analizę danej nieruchomości, propozycję strategii współpracy oraz przygotowanie planu całego procesu sprzedaży lub wynajmu jeszcze przed podpisaniem umowy. Chcemy, aby nasze działania były konkretne przejrzyste, zatem nie liczymy czasu poświęconego dla klientów - działamy o każdej porze, jeśli sytuacja tego wymaga.


Zgłaszając do nas swoją sprawę można liczyć na szybką odpowiedź. W bardzo krótkim czasie skontaktuje się z wami doradca, który w oparciu o dostępne informacje przygotuje kilka propozycji oraz rozwiązań, dzięki czemu będziecie mieć Państwo od samego początku do końca kontakt z kompetentnym i przygotowanym agentem.
W wachlarzu naszych ofert znajduje się:
  • Pomoc w sprzedaży mieszkań, domów i działek
  • Obsługa zakupu nieruchomości
  • Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości
  • Zarządzanie nieruchomościami na wynajem
  • Obsługa prawna, księgowa oraz doradztwo w sprawach podatków obejmujących obrót nieruchomościami

Zapraszamy do kontaktu!
Zespół Sckala - klucz do Twojego domu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.